atrakcje

Wycieczki i kuligi

Wakacje to czas, w którym odpoczywając od pracy powinniśmy mieć możliwość i motywację aktywnego spędzania czasu,zwłaszcza jeżeli przyjeżdżamy w tak piękny zakątek jak Podhale. Aby każdy z naszych gości udane spędził czas w ośrodku wypoczynkowym Potoczki, organizujemy wycieczki w plener. Po zebraniu grupy chętnych udajemy się pieszo na bacówkę, gdzie można spróbować lokalnych specjałów jak oscypek, świeża żętyca, czy bundz. Po drodze mijamy stado wypasających się owiec, a później transportuje nas zaprzęg konny. Cały spacer to idealna okazja na zrobienie zachwycających zdjęć, gdyż podążając górskimi szlakami otaczającymi naszą miejscowość, możemy spoglądać na piękne tatrzańskie panoramy. Tak spędzony dzień sprawia, że jesteśmy wypoczęci i pełni pozytywnej energii.

Zimą dla naszych gości organizujemy kuligi konne z pochodniami. Wyjeżdżamy spod ośrodka i jedziemy pięknymi białymi trasami, spoglądając na przykryte białym puchem Podhale. Najważniejszym punktem kuligu jest palenie ogniska z pieczeniem kiełbasek. Dookoła mróz a my świetnie bawimy się przy palącej się watrze.

Zapraszamy serdecznie do ośrodka wypoczynkowego Czesława o każdej porze roku. Nocując w miejscowości Ząb na pewno nie będziecie się nudzić!

Witamy w Ośrodku wypoczynkowym Czesława

  • "Serdecznie zapraszamy do ośrodka wypoczynkowego Czesława znajdującego się w miejscowości Ząb, która jest jedną z najwyżej położonych wsi w Polsce. Ząb znajduje się nieopodal Zakopanego na Pogórzu Gubałowskim dzięki czemu z pokoi naszego ośrodka rozpościera się przepiękna i zapierająca dech w piersiach panorama Tatr." Czytaj dalej...

Rezerwacja

Telefon kontaktowy +48 • 692 • 183 • 572

Lub napisz do nas wiadomość Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.