atrakcje

Dla aktywnych

Nasi goście nie mogą się u nas nudzić. Aby tego dopilnować staramy się być przygotowani na każdą okazję, dlatego wokół naszego ośrodka, znajdziecie wiele udogodnień, które umilą Wam czas spędzany na Podhalu. Zapraszamy na wycieczkę wokół Ośrodka Wypoczynkowego Czesława.

Pierwszym punktem spaceru jest duży zielony ogród, wokół którego latem pasą się krowy. W ogrodzie czeka na Was trampolina, która dostarczy dzieciakom super zabawy. Później możecie odprężyć się na huśtawce, lub posiedzieć w altance, gdy Wasze dzieci będą bawiły się w drewnianym domku ze zjeżdżalnią.

Dalsza część ogrodu to zielone boisko do gry w piłkę, z bramkami, zabiezpieczone wysoką siatką. Dopełnieniem aktywnego dnia jest przejażdżka na rowerach po okolicy. Nie musicie ich przywozić ze sobą! Specjalne dla naszych gości służymy możliwością wypożyczenia w pełni sprawnych rowerów górskich.

Wieczorem, czas umili Państwu grill, który przygotowaliśmy w kolejnej altanie. Na specjalne życzenie organizujemy też posiady przy muzyce góralskiej na żywo. Zapraszamy do Ośrodka Wypoczynkowego Czesława, Zarówno zimą jak i latem. Tutak każdy znajdzie coś dla siebie.

Witamy w Ośrodku wypoczynkowym Czesława

  • "Serdecznie zapraszamy do ośrodka wypoczynkowego Czesława znajdującego się w miejscowości Ząb, która jest jedną z najwyżej położonych wsi w Polsce. Ząb znajduje się nieopodal Zakopanego na Pogórzu Gubałowskim dzięki czemu z pokoi naszego ośrodka rozpościera się przepiękna i zapierająca dech w piersiach panorama Tatr." Czytaj dalej...

Rezerwacja

Telefon kontaktowy +48 • 692 • 183 • 572

Lub napisz do nas wiadomość Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.